top of page
  • vtprostirvn

ЯК ОТРИМАТИ ВІД ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОПОМОГУ НА ПОХОВАННЯ ЗАГИБЛОГО (ПОМЕРЛОГО) ВНАСЛІДОК ВІЙНИ?

Нам би дуже хотілось, щоб цим видом допомоги ніхто ніколи не скористався, а близькі і рідні були поруч з нами – живі і здорові. Та в Україні війна. І у важку мить втрати родини Героїв і Героїнь потребують не лише емоційної, але й фінансової підтримки.

· Цей вид одноразової допомоги від Вінницької міської громади у 2023 році становить 20 тисяч гривень (на одне поховання). Їх нараховують незалежно від коштів, отриманих за обласною програмою. Тобто, подавати документи варто в обидва органи самоврядування (місто, область).

ЗА ЯКИХ УМОВ ВИПЛАЧУЮТЬ ДОПОМОГУ?

· Якщо загиблий (померлий) був військовослужбовцем, працівником правоохоронних органів, служби цивільного захисту, добровольцем ТРО ЗСУ, виконував службовий обов’язок на об’єктах критичної інфраструктури, працював в органах державної влади, місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах чи закладах Вінницької міської територіальної громади.

· Якщо цивільна особа загинула (померла) внаслідок ракетних ударів по об’єктах Вінницької міської територіальної громади під час російської агресії проти України.

!!! Важливо!!!

· Допомога надається, якщо на день смерті людина була жителем Вінницької громади або ж один з батьків чи дружина (чоловік) є жителем громади.

· У випадку ВПО людина повинна перебувати на обліку у департаменті соціальної політики Вінницької міської ради, а поховання відбуватися на території громади.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НАДАТИ?

1) Заяву на ім’я Вінницького міського голови;

2) Копію паспорта заявника (або ID-картки з додатком про місце реєстрації) та ідентифікаційний код;

3) Копію свідоцтва про смерть (і пред’явити оригінал);

4) Довідку про те, що загибель (смерть) спричинена агресією росії проти України;

5) Копію лікарського свідоцтва про смерть;

6) Виписку з медичної картки (форма 027/0), якщо смерть настала вже під час отримання медичної допомоги.

7) Довідку з реєстру Вінницької міської територіальної громади про зняття загиблого (померлого) з місця реєстрації. Або ж довідку про місце реєстрації одного з батьків чи подружжя, якщо здійснюють поховання на території Вінницької громади.

8) Копію договору-замовлення про здійснення поховання.

9) Довідку про відкриття банківського рахунку.

10) Згоду на оброблення персональних даних.

Зазначимо також, що допомога нараховується безпосередньо тій особі, яка здійснювала поховання.

bottom of page