top of page
Про нас
circle.png
circle.png
circle.png

Ветеранський простір — це команда, якафахово займається підтримкою  ветеранів і ветеранок, учасників та учасниць бойових дій в Україні, їхніх рідних, родин полеглих та безвісти зниклих.

Наша місія — захищати права, розширювати можливості та допомагати тим, хто захищає Україну від ворога.

Наша візія: люди, які брали участь в обороні України, відчувають повагу та повноцінну підтримку суспільства після свого повернення з війни.

Ветеранський простір засновано Громадською спілкою «Координаційна рада ветеранів АТО/ООС та волонтерів м. Вінниці» у співпраці з виконавчим комітетом Вінницької міської ради у липні 2020 року.

У лютому 2023 року Громадська спілка пройшла процедуру перереєстрації, відтак була обрана нова назва, яка більше відповідає нинішній діяльності організації.

Отож, відтоді ми — Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр Ветеранський простір.

_edited.jpg

Марія Довжик

Директорка «Ветеранського простору», яка вболіває за його розвиток та комфорт для кожного, хто звертається по допомогу. Має досвід волонтерської діяльності у шпиталях та освіту у сфері публічного управління й адміністрування. Як дружина військового добре знає, що турбує ветеранів і якої саме підтримки вони потребують.

фото 7_edited.jpg

Ростислав Рабцун

Менеджер у соціальний сфері. Полковник ЗСУ у відставці, який має багаторічний досвід служби у військових частинах і бажання допомагати ветеранам знайти себе у мирному житті, поза військом. Від початку повномасштабного вторгнення активно долучився до волонтерської діяльності, яка й переросла в соціальну роботу у «Ветеранському просторі». простору з моменту його заснування

орргої.png

Вишневська Марина.

Адміністраторка «Ветеранського простору, яка першою зустрічає відвідувачів та спілкується з тими, хто телефонує. Завжди має добре слово і теплу посмішку для дорослих та дітей. Уміє вислухати, делікатно спрямувати до потрібного спеціаліста, організувати захід, творчий вечір чи зустріч будь-якого рівня складності.

_edited.jpg

Олександр Рудий

Спеціаліст з фізичної реабілітації, який допомагає воїнам, ветеранам та членам їхніх родин відновити своє здоров’я. Має профільну медичну освіту та багаторічний досвід роботи з пацієнтами у різних станах. У «Ветеранському просторі» використовує різні методики: масаж, лікувальну фізкультуру, дихальні вправи. Ветеранам зі складними діагнозами надає допомогу вдома, за викликом. сімей та членів родин полеглих захисників

circle.png
Основні напрями та послуги, які  безкоштовно доступні для нашої цільової аудиторії:
  • Консультації дитячого та дорослого психолога, які відбуваються у форматі індивідуальної та групової роботи.

  • Консультації та супровід юристів з приводу правової допомоги, взаємодії з військовими частинами, військкоматами, державними інституціями тощо.

  • Фізична реабілітація у Просторі та за місцем проживання після травм, поранень, загострення хронічних захворювань.

  • Групи підтримкидля різних категорій людей: тих, хто очікує рідних з війни, дружин полеглих Героїв, батьків загиблих учасників і учасниць бойових дій.

  • Організація заходів для підвищення обізнаності у форматі живих зустрічей, де можна дізнатись про зміни у законодавстві, протидію шахрайству, права  військових та їхніх рідних, самодопомогу.

  • Видання і поширення просвітницької літератури для допомоги цільовій аудиторії.

  • Організація творчого і корисного дозвілля для ветеранів і ветеранок, їхніх рідних, дітей захисників і захисниць,

  • Гуманітарна допомога родинам військовихза наявності резервів, наданих благодійними чи волонтерськими організаціями.

Наші фахівці і фахівчині також долучаються до моніторингу чинного законодавства та надають пропозиції щодо його покращення на користь ветеранської спільноти України. Ми беремо участь у розробленні муніципальних програм та реалізації проєктів, які стосуються згаданих груп населення.

circle.png
фото 2 _edited.jpg

Тетяна Довгань

Комунікаційниця, яка забезпечує взаємодію всередині команди «Ветеранського простору» та опікується його контактами із зовнішнім світом через сайт, публікації у медіа та на власних ресурсах. Професійна журналістка, яка вірить, що слово — це і зброя для захисту, і ліки для оздоровлення суспільства. Головне, використовувати інформацію з доброю метою. 

external-file_edited.jpg

Вікторія Слободинська

Дипломована психологиня, яка надає допомогу дітям учасників та учасниць бойових дій, допомагає подолати наслідки емоційної травми, втрати чи пережитої на війні події. Спеціалізується на гештальт-терапії і психодрамі. Також здійснює просвітницьку та групову роботу у межах психологічної підтримки для різних цільових категорій.  

1.png

Валентина Латюк

Головна бухгалтерка, яка здійснює поточну фінансову роботу та фаховий супровід цільових проєктів. Як дружина полеглого військового тонко відчуває потреби родин захисників, тому стежить, щоб усі процеси відбувались вчасно і не створювали ветеранській спільноті незручностей. 

_edited.jpg

Ірина Білоус

Адвокатка, спеціалістка з правового супроводу воїнів, ветеранів та їхніх рідних. Здійснює консультативну роботу, комунікацію з військовими частинами та іншими інституціями, дотичними до соціальних послуг. Має багаторічний досвід викладацької діяльності та роботи у правоохоронних органах, тому процес вирішення конкретної проблеми завжди розглядає під широким кутом зору. 

bottom of page