top of page
  • vtprostirvn

Ексклюзивні херсонські солодощі тепер у Вінниці
Найкраща кондитерка Херсонщини після переїзду з окупованого міста відкрила у центрі Вінниці унікальну кав'ярню.Тут можна скуштувати ексклюзивний торт "Херсон", який підкорив усю південну Україну! Та авторське морозиво!


Анна Воскобойник - родом з легендарної Чорнобаївки. Разом з чоловіком розвивали на Херсонщині власне виробництво морозива, сирів, творили ексклюзивні десерти. Поки не прийшов "руській мір"... Тепер Анна починає все майже з нуля у Вінниці.


- Ще до війни ми з чоловіком були на заробітках в Італії. Там навчилися їхній кулінарії, освоїли унікальні технології приготування молодих сирів, морозива, десертів. Повернулися в Україну, щоб розвивати свою справу. Ми мали власну кондитерську, ресторацію, сирну лавку... Але рашисти все зруйнували... А ми, рятуючись від війни, переїхали у Вінницю. Тепер тут будемо випікати наші торти і тістечка, пригощати власним морозивом вінничан і гостей міста, - розповіла власниця кав’ярні "Перфетто" Анна Воскобойник.Переселенка не лише організувала свій бізнес, але й працевлаштувала людей, серед яких і земляки з Херсонщини.

Анна обіцяє, що навіть після деокупації Херсону,коли вони повернуться додому, у Вінниці залишиться філія їхньої кондитерської.


- Ми зрозуміли, що "Перфетто" - це не лише надбання Херсонщини, а всієї України! Бо наш дім - це вся Україна! - зі сльозами повторює істину Анна. Кав’ярня знаходиться за адресою : м. Вінниця, вул. Соборна, 38


Comments


bottom of page